Dünyanın Çocuk Model, Manken Oyuncuları
X

Yardım

Sitemize Hoş Geldiniz.

SkayKids, çocuklarımız için bir kapı aralıyor. Biz çocuklarımızın model, manken ve oyunculuk gibi alanlarda kariyerlerine adım atmaları için gerekli adımları atmalarına yardımcı oluyoruz. Eğer çocuğunuzun yeteneklerini keşfetmeye ve onları parlak bir geleceğe hazırlamaya hazırsanız, SkayKids sizin için doğru yerdir.

“Öncelikle SkayKids’e üye olmak tamamen ücretsizdir.”

Siz de ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay.

İlk olarak çocuğumuzun fotoğrafları ile başlayalım. Elinizde bulunan bir telefon yada fotoğraf makinesi ile dikey bir açıdan çocuğumuzun fotoğraflarını çekmeliyiz. Peki bu fotoğraflar nasıl olmalı?

  • Fotoğraflar mümkün olduğunca net ve ayrıntılı çekilmeli. Bulanık, karanlık ve anlaşılır olmayan fotoğrafları eleyin.
  • En az 1 fotoğraf portre yani yüz net görünecek şekilde önden, en az 1 fotoğraf çocuğumuz boydan görünecek şekilde önden çekilmeli.
  • Bunun dışında yandan portre ve yandan bay fotoğraflar ile isteğinize göre farklı açılardan fotoğraf çekip gönderebilirsiniz.
  • Çocuğumuzun fotoğrafını çekerken arkası düz renk bir zemin olmalı. Örneğin beyaz bir duvarın önünde çekebilirsiniz.
  • Fotoğraf çekerken çocuktan uzun olduğumuz için onu yukardan değil mümkün olduğunca onun göz hizasından çekmeliyiz. Ne çok yakından ne de çok uzağından çekmeyin.
  • Fotoğraf mümkün olduğu kadar aydınlık olmalı. Bunun için bir cam önünde, bir ışık önünde veya bir balkonda çekebilirsiniz. Ama unutmayın fotoğraf çekerken en önemli kural: Işık çocuğumuzun arkasından değil, fotoğraf çeken kişinin yani bizim arkamızdan gelmeli.
  • Fotoğrafları mümkün olduğu kadar canlı renkli çekelim. Ancak fotoğraflara kesinlikle filtre uygulamayın. Doğal renkte fotoğraflar kullanın.

Yukarıda bahsedildiği şekilde en az 2 fotoğraf çektikten sonra çocuğumuzun boyunu, kilosunu, elbise bedenini ve ayakkabı numarasını öğrenmeliyiz. Bunları da not aldıktan sonra buradan “Kayıt Formu“na basarak yada Ana Sayfa’da yer alan Kayıt Formu butonuna basarak çocuğumuzu sitemize kayıt etmeye başlayabilirsiniz.

Mümkün olduğu kadar bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz. Bu sizinle iletişime geçecek kişiler için bir referans olacaktır. Yanlış bilgilerden ve sonucunda oluşacak problemlerden tamamen kaydı yapan kişiler sorumludur.

Çocuğumuzun daha önceki deneyimlerini ve referanslarını yazın. Daha önce bir film, dizi, reklam yada başka bir alanda yer aldı mı bunu belirtin.

Hangi alanda kayıt ettirmek istediğinizi belirlemelisiniz. Sitemize birden fazla alanda (Model, manken, sunucu, müzik vs.) kayıt olabilirsiniz.

Eğer çocuğumuzun kendini anlatan kısa bir videosu varsa onu da sitemize ekleyebilirsiniz. Böylece hem diksiyon hem de tarzı konusunda bir fikir oluşacak ve bu seçilmesi için artı bir puan olacak.

Tüm adımları tamamladıktan sonra “Gönder” butonuna basarak kaydı tamamlayın.

Çocuğumuzun kayıt  sonrası ekibimiz tarafından kontrollerin tamamlanmasının ardından birkaç gün içinde çocuğumuz sitemizde bir model olarak yayınlanmaya başlayacaktır. Bundan sonrası için artık bizden haber beklemelisiniz.

Unutmayın sizin için en uygun iş teklifi geldikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Bu nedenle sabırlı olmalısınız ve bizden haber beklemelisiniz.

İyi Günler Dileriz.

X
Dünyanın Çocuk Model, Manken Oyuncuları
X

Lütfen e-posta adresini girin. Şifreniz e-posta adresine gönderilecektir.